دریافت اقامت استونی

کشور استونی جز کشورهای حوزه شینگن و اتحادیه اروپا میباشد و قوانین مهاجرتی این کشور منطبق با قوانین اروپا می باشد. علاوه بر این این کشور قوانین خود را نیز به مجموعه قوانین مهاجرتی و اقامتی اضافه کرده و به این ترتیب شرایط بسیار متنوعی را برای دریافت اقامت استونی محیا کرده. شما با دریافت اقامت استونی میتوانید بدون نیاز به روادید در 27 کشور عضو شینگن کار و تردد کنید. به دلایل بسیاری، این کشور شرایط بسیار مناسبی را برای افراد مقیم در کشور فراهم کرده است و هر ساله تعداد زیادی از دیگر کشور ها اقامت استونی را دریافت می کنند. همین امر باعث شده تا فضایی کاملا شاد و چند ملیتی در این کشور حکم فرما باشد.

استونی اولین کشور دیجیتال دنیا

اقامت از طریق سرمایه گذاری

در این روش شخص می تواند با سرمایه گذاری مستقیم در شرکت های دیگر، املاک و مستقلات، سرمایه گذاری در پروژه های در حال اجرا برای اقامت موقت و دائم خود اقدام کند. حداقل سرمایه گذاری برای بررسی شرایط دریافت اقامت مبلغ 1000000 یورو می باشد

اقامت از طریق ثبت شرکت

بهترین گزینه اقامت در استونی ثبت شرکت می باشد. انواع مختلفی از شرکت ها وجود دارن که ما متناسب با حرفه و برنامه کاری شما آن را انتخاب و به شما پیشنهاد می کنیم. حد اقل سرمایه مورد نیاز برای شروع شرکت 2500 یورو می باشد و تمامی فرآیند ثبت شرکت به صورت آنلاین انجام میشود.

معرفی استارتاپ

یکی از گزینه های موجود اقامت از طریق راه اندازی یک استارتاپ(فینتک) می باشد. چنانچه شما در مرحله ایده(با جزییات کامل) هستید یا یک محصول MVC نولید کرده اید و میخواهید محصول خود را به بازار های بین المللی وارد کرده تا جذب سرمایه کنید و از مزایای بیشمار استارتاپ ها در استونی استفاده نمایید میتوانید از این طریق اقدام نمایید.

ازدواج

یکی از راه های دریافت اقامت استونی ازدواج با یک فرد مقیم در این کشور بوده و متقاضی بعد از گذراندن مدت زمان 3 تا 5 سال می تواند برای دریافت اقامت دائم خود اقدام نماید.

تحقیق و پژوهش

چنانچه قصد انجام پژوهش و همکاری علمی با یکی از مراکز علمی مورد تایید این کشور را داشته باشید می توانید از این طریق تقاضای اقامت نمایید.

اقامت کاری

در صورت استخدام در یک شرکت فعال در استونی و دریافت اجازه کار می توانید برای دریافت اقامت استونی اقدام نماید. این استخدام میتواند به صورت خود اشتغالی نیز انجام شود.